محصولات چاپ افست

چاپ کتاب ، کتالوگ و مجلهکتاب ، کاتالوگ و مجله

طراحی، چاپ و نظارت بر چاپ کتاب با توجه به اهمیتی که نویسندگان و ناشران به کیفیت مطلوب میدهند از خدمات مورد نظر این مجموعه است .
چاپ کاتالوگهای تبلیغاتی، شرکتی و همچنین نظارت برچاپ مجله، نشریه ها و روزنامه های گوناگون و همچنین فصلنامه های شرکتی و ... از دیگر خدمات ویژه است که به صورت کاملا علمی و تخصصی انجام میگیرد.
 

چاپ ست اداریست اداری

ست اداری به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یا مکاتبات یک سازمان جهت فعالیت های رسمی یا غیر رسمی و یا تبلیغاتی  استفاده می شود، گفته میشود.
به دلیل هماهنگی هر بیشتر شرکت یا برند، بهتر است این اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ گردند، این امر به نوعی بیان کننده نظم و سیستم مدیریتی منظم موجود در آن سازمان، شرکت یا برند می باشد.
استفاده از لوگو ، رنگ شرکت و اطلاعات تماسی از مواردی هستند که عموماً در ست اداری استفاده می شود و شامل سربرگ، پاکت نامه، کرت ویزیت، کارت پرسنلی و ... شامل این مجموعه هستند.
 

چاپ کارت ویزیتکارت ویزیت

کارت ویزیت یا business card روشی برای آگاهی سریع از نوع فعالیت کسب و کار شما برای مخاطبان است و امروزه یک نیاز ضروری برای هر کسب و کار است.
این نکته را به خاطر بسپارید که طراحی یک کارت ویزیت خوب یعنی به تصویر کشیدن حس کار و نوع تجارت مشتری. یک کارت ویزیت خوب باید به گونه ای طراحی شده باشد که بتواند بلافاصله توجه بیننده را به خود جلب کند و او را ترغیب به خرید محصول نماید و در نهایت کیفیت چاپ و انتخاب درست جنس کارت ویزیت از اهمیت فراوانی دارد.

 

چاپ بروشور و تراکتبروشور و تراکت

تراکت و بروشور یکی مهمترین ابزارها برای معرفی حرفه، تبلیغ موسسه، شرکت یا سازمان شما به مخاطبان می باشد.کیفیت طراحی و چاپ تراکت ، نقش بسزایی در ارائه مناسب و جذاب شدن تراکت در دید مخاطبان شما دارد . طراحی جذاب ، چاپ با کیفیت و شفاف ، استفاده از کاغذ با دوام ، از ویژگی های چاپ تراکت در شبکه چاپ می باشد.
انواع تراکت : تحریر و گلاسه ابعاد : A4 ، A5 ، A6 کاغذ : 80 ، 135 ، 170 گرم
انواع بروشور : دو لتی، سه لتی، چهار لتی، آکاردئونی یا بصورت Z
 

سربرگ و پاکت نامهسربرگ و پاکت نامه

سربرگ و پاکت یکی مهمترین ابزارها برای معرفی حرفه، تبلیغ، نامه نگاری و کار اداری موسسه، شرکت یا سازمان شما می باشد. که کیفیت طراحی و چاپ سربرگ نقش بسزای در ارائه بهتر شدن خدمات شما دارد در چاپ سربرگ معمولا از کاغذ تحریر استفاده می شود . در طراحی سربرگ آرم و نام کمپانی شما در سمت راست و تاریخ و شماره پیوست در سمت چپ آن قرار می گیرد .
همچنین پاکت نامه اختصاصی نفش بسزایی در اعتبار شرکت شما خواهد داشت.
 
 

تماس با ما

 

آدرس: تهران | میدان رسالت | خ قزوینی مراجــعه حضـــوری تنـها با همـــاهنگی قبــلــی

شماره های تماس:

۹۴ ۲۰۷۰ ۷۷ ۰۲۱

۳۳۴ ۳۳۹۰ ۰۹۱۹

ایمیل: ppc.clinic.ir@gmail.com

 

 

طراحی سایت ترنج