محصولات چاپ افست

چاپ کتاب ، کتالوگ و مجلهکتاب ، کاتالوگ و مجله

طراحی، چاپ و نظارت بر چاپ کتاب با توجه به اهمیتی که نویسندگان و ناشران به کیفیت مطلوب میدهند از خدمات مورد نظر این مجموعه است .
چاپ کاتالوگهای تبلیغاتی، شرکتی و همچنین نظارت برچاپ مجله، نشریه ها و روزنامه های گوناگون و همچنین فصلنامه های شرکتی و ... از دیگر خدمات ویژه است که به صورت کاملا علمی و تخصصی انجام میگیرد.
 

چاپ ست اداریست اداری

ست اداری به مجموعه ای از اوراق یا کاغذهایی که در امور اداری و پرسنلی یا مکاتبات یک سازمان جهت فعالیت های رسمی یا غیر رسمی و یا تبلیغاتی  استفاده می شود، گفته میشود.
به دلیل هماهنگی هر بیشتر شرکت یا برند، بهتر است این اوراق به یکدیگر شبیه و متناسب با هم طراحی و چاپ گردند، این امر به نوعی بیان کننده نظم و سیستم مدیریتی منظم موجود در آن سازمان، شرکت یا برند می باشد.
استفاده از لوگو ، رنگ شرکت و اطلاعات تماسی از مواردی هستند که عموماً در ست اداری استفاده می شود و شامل سربرگ، پاکت نامه، کرت ویزیت، کارت پرسنلی و ... شامل این مجموعه هستند.
 

چاپ کارت ویزیتکارت ویزیت

کارت ویزیت یا business card روشی برای آگاهی سریع از نوع فعالیت کسب و کار شما برای مخاطبان است و امروزه یک نیاز ضروری برای هر کسب و کار است.
این نکته را به خاطر بسپارید که طراحی یک کارت ویزیت خوب یعنی به تصویر کشیدن حس کار و نوع تجارت مشتری. یک کارت ویزیت خوب باید به گونه ای طراحی شده باشد که بتواند بلافاصله توجه بیننده را به خود جلب کند و او را ترغیب به خرید محصول نماید و در نهایت کیفیت چاپ و انتخاب درست جنس کارت ویزیت از اهمیت فراوانی دارد.

 

چاپ بروشور و تراکتبروشور و تراکت

تراکت و بروشور یکی مهمترین ابزارها برای معرفی حرفه، تبلیغ موسسه، شرکت یا سازمان شما به مخاطبان می باشد.کیفیت طراحی و چاپ تراکت ، نقش بسزایی در ارائه مناسب و جذاب شدن تراکت در دید مخاطبان شما دارد . طراحی جذاب ، چاپ با کیفیت و شفاف ، استفاده از کاغذ با دوام ، از ویژگی های چاپ تراکت در شبکه چاپ می باشد.
انواع تراکت : تحریر و گلاسه ابعاد : A4 ، A5 ، A6 کاغذ : 80 ، 135 ، 170 گرم
انواع بروشور : دو لتی، سه لتی، چهار لتی، آکاردئونی یا بصورت Z
 

سربرگ و پاکت نامهسربرگ و پاکت نامه

سربرگ و پاکت یکی مهمترین ابزارها برای معرفی حرفه، تبلیغ، نامه نگاری و کار اداری موسسه، شرکت یا سازمان شما می باشد. که کیفیت طراحی و چاپ سربرگ نقش بسزای در ارائه بهتر شدن خدمات شما دارد در چاپ سربرگ معمولا از کاغذ تحریر استفاده می شود . در طراحی سربرگ آرم و نام کمپانی شما در سمت راست و تاریخ و شماره پیوست در سمت چپ آن قرار می گیرد .
همچنین پاکت نامه اختصاصی نفش بسزایی در اعتبار شرکت شما خواهد داشت.
 
 

کلینیک تخصصی چاپکلینیک تخصصی چاپ زیر نظر کارشناسان چاپ

به عنوان اولین کلینیک چاپ افست  افتخار دارد با بهره گیری از  یک تیم تخصصی خدمات فنی زیر را برای واحدهای چاپی سراسر کشور در قالب پروژه های کوتاه مدت و بلند مدت طراحی و اجرا نماید:

مشاوره: در زمینه طراحی و بهبود فرایندها و زیر فرایندهای تولید ، طراحی و استقرار سیستم کنترل ، بهبود و تضمین کیفیت ، خرید های تخصصی و انبارداری تخصصی ، ارتقا بهره وری و کاهش ضایعات تولید و مدیریت مصرف مواد اولیه ، استاندارد سازی

عیب یابی:  آنالیز و عیب یابی فرایند های تولید ، عیب یابی مواد اولیه مصرفی ، محصول و ماشین آلات ، انجام تست های تخصصی و تشخیصی

آموزش: ارائه کلیه آموزش های ojt  برای پرسنل چاپخانه متناسب با استاندارد مهارتی مورد نیاز

 

تماس با ما

 

آدرس: تهران | میدان رسالت | خ قزوینی مراجــعه حضـــوری تنـها با همـــاهنگی قبــلــی

شماره های تماس:

۹۴ ۲۰۷۰ ۷۷ ۰۲۱

۳۳۴ ۳۳۹۰ ۰۹۱۹

ایمیل: [email protected]

 

 

طراحی سایت ترنج